UA-111269276-1
Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Katarzyna Walas

Specjalistka żywienia klinicznego, psychodietetyczka, coach.

Absolwentka Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu SWPS. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Pracuje jako wykładowczyni akademicka, prowadzi zajęcia z żywienia w opiece długoterminowej i leczenia żywieniowego. Stale pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Członkini POLSPEN. Prowadzi warsztaty żywieniowe i szkolenia grupowe z zakresu żywienia klinicznego i dietoterapii, a także konsultuje indywidualnych pacjentów. Jako jedna z nielicznych dietetyczek w kraju, jest certyfikowaną edukatorką w cukrzycy, posiada certyfikaty z zakresu leczenia żywieniowego w warunkach domowych, leczenia żywieniowego w opiece długoterminowej i paliatywnej oraz kurs dla zespołów żywieniowych.

Anna Andrysiak

Dietetyczka kliniczna

Absolwentka dietetyki na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuję się głównie w insulinooporności, niedoczynności tarczycy, w tym chorobie Hashimoto, redukcji masy ciała oraz diecie dla osób aktywnych fizycznie. Do zainteresowań zaliczają się także choroby przewodu pokarmowego i cukrzyca typu 2. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach.

Marianna Popielska

Dietetyczka

Studentka III roku dietetyki na Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu. Od szkoły średniej interesuję się zagadnieniami związanymi z dietetyką i zdrowym stylem życia. Do jej głównych zainteresowań należy dietetyka sportowa oraz żywienie dzieci i młodzieży. Poszerza swoją wiedzę uczęszczając na liczne szkolenia i konferencje m.in. Centrum Szkoleń Sportowych, Food Forum, Fit Akademia, Instytut Psychodietetyki, Sport - Pasja - Motywacja.

Martyna Cichowicz

Trenerka

Rzetelna, dobrze zorganizowana trenerka z 10letnim doświadczeniem w sprzedaży w branży medycznej. Pracuje ze specjalistami, rządnymi zmiany i rozwoju. Pomaga w rozwoju osobistym, komunikacji i budowaniu pozytywnego wizerunku i marki osobistej. Prowadzi szkolenia z komunikacji dla dietetyków, buduje pozytywny wizerunek swój oraz firmy, którą reprezentuje.

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?