O mnie

Specjalizuje się w pracy z pacjentami bariatrycznymi, gdzie poza indywidualnymi konsultacjami dietetycznymi prowadzi także grupowe warsztaty żywieniowe. Jako psychodietetyczka i coach pracuje z pacjentami nad budowaniem nowych, zdrowych nawyków żywieniowych i prawidłowej relacji z jedzeniem.

DSC_4424

Katarzyna Walas

Innymi wiodącymi zagadnieniami są dietoterapia i leczenie żywieniowe w onkologii, neurologii i gastroenterologii. Prowadzi pacjentów żywionych dojelitowo w warunkach domowych. Aktywnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach naukowych z zakresu dietetyki i leczenia żywieniowego. W lutym 2019 roku dołączyła do zespołu chirurgicznego leczenia otyłości w szpitalu EuroMediCare we Wrocławiu. Jako jedna z nielicznych dietetyczek, jest certyfikowaną edukatorką w cukrzycy, ukończyła także kurs SOIT – School Of Insulinresistance Therapy – dietoterapii w insulinooporności.
Posiada certyfikaty z zakresu leczenia żywieniowego w warunkach domowych, leczenia żywieniowego w opiece długoterminowej i paliatywnej oraz kurs dla zespołów żywieniowych. Wykładowczyni akademicka, prowadzi zajęcia z żywienia w opiece długoterminowej i leczenia żywieniowego. Prowadzi warsztaty żywieniowe i szkolenia grupowe z zakresu żywienia klinicznego i dietoterapii. Stale pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach.