warsztaty bariatryczne

Psychodietetyczne warsztaty bariatryczne

Jesteś po operacji bariatrycznej, a może właśnie się do niej przygotowujesz? Zapraszam na wyjątkowe warsztaty! Dowiedz się, jak skutecznie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Dołącz do wyjątkowych warsztatów, aby cieszyć się lepszą jakością życia!

Operacja bariatryczna jest znaczącym krokiem w życiu każdej osoby, która podejmuje decyzję o poddaniu się temu zabiegowi. Otwiera ona drzwi do nowego, zdrowszego życia, ale również przynosi wyzwania, takie jak adaptacja do nowych nawyków żywieniowych i zmiany w stylu życia. Rozumiem, że każda osoba potrzebuje wsparcia w tej podróży, dlatego z radością prezentuję wyjątkowe warsztaty psychodietetyczne, specjalnie zaprojektowane dla osób, które przeszły operację bariatryczną.

Czego spodziewać się na warsztatach?

Warsztaty zostały starannie zaplanowane, aby zapewnić uczestnikom i uczestniczkom wszechstronną wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do zdrowego i zrównoważonego stylu życia po operacji bariatrycznej. Podczas spotkania, uczestnicy otrzymają dostęp do materiałów edukacyjnych, ćwiczeń oraz będą mieli okazję do wymiany doświadczeń i wsparcia z innymi uczestnikami.

Warsztaty podzielone są na trzy części

Podstawy zdrowego stylu życia po operacji bariatrycznej

Pierwsza część jest poświęcona zdrowemu odżywianiu. Osoby uczestniczące dowiedzą się, jakie są zalecenia dotyczące diety po operacji, oraz nauczą się, jak planować zdrowe posiłki, jakie są zapotrzebowania na białko i energię oraz poznają priorytety w ustalaniu i menu bariatrycznego. Warsztaty pomogą w przyswojeniu teoretycznej wiedzy i pokazują, że zdrowe jedzenie może być smaczne.

Psychologiczne aspekty zmiany stylu życia

W drugiej części skupimy się na psychologicznych aspektach zmiany stylu życia. Omówimy, jak radzić sobie ze stresem, emocjami i jak budować pozytywne nastawienie. Poznasz techniki relaksacyjne, techniki radzenia sobie ze stresem, dzięki którym skutecznie będziesz radził/a sobie z trudnościami.

Budowanie i utrzymanie motywacji

Ostatnia część warsztatów poświęcona jest motywacji. Uczestnicy i uczestniczki nauczą się, jak ustalać realne cele, planować strategie ich osiągnięcia i jak utrzymać motywację na wysokim poziomie. Dyskusja i wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami i uczestniczkami pomogą w budowaniu wspierającej wspólnoty.

Dołącz do nas!

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w warsztatach. Gwarantuję profesjonalne prowadzenie, przyjazną atmosferę oraz mnóstwo praktycznej wiedzy i umiejętności, które pomogą Ci odnieść sukces w drodze do lekkiego i odWażnego życia po operacji bariatrycznej.

Aby zapisać się na warsztaty, napisz do mnie maila k.walas@gabinetodwagi.pl lub skontaktuj się telefonicznie 723981819. Czekam na Ciebie!

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *